Dwayne Johnson był bliski przejścia do MMA!

Jesteś fanem Dwayna Johnsona? W takim razie może Cię zainteresować, że popularny aktor był bliski przejścia do mieszanych sztuk walki!

51-latek to jeden z najpopularniejszych aktorów amerykańskich. Ma na swoim koncie wiele występów w różnych filmach. Jednak największą popularność zyskał za sprawą serii filmów „Szybcy i wściekli”, gdzie miał okazję wcielić się w rolę policjanta. Jednak okazuje się, że Dwayn Johnson jest też dużym fanem mieszanych sztuk walki. Często obserwuje gale największej organizacji na świecie. Co więcej, podczas ”The Rock” w programie The Joe Rogan Experience wyjawił, że był bliski przejścia do MMA. Popularny aktor myślał wtedy o walkach w MMA i chciał toczyć je w organizacji Pride.

Jak sam wspomniał, w 97 wciąż jeździł do LA i ćwiczył. Przechodził przez wszystkich facetów MMA, a Pride właśnie się otworzyło w Japonii. W tamtym czasie zarabiał 150 tysięcy dolarów walcząc 235 dni w roku, zaś zawodnicy walczący w Pride zarabiali po 250 tysięcy dolarów, 350 tysięcy, a nawet 500 tysięcy dolarów. Zaczął więc rozmawiać z Kenem Shamrockiem, czy z Markiem Kerrem i tak zrodził się pomysł, że może trenować mieszane sztuki walki i iść do PRIDE, by zarabiać prawdziwe pieniądze. Rozmawiał nawet o tym z żoną, ale ostatecznie tylko na tym się skończyło. Jak myślicie, dobrze, czy źle?

Czytaj również:  Dana White przekłada start Power Slap League!