Dustin Poirier daje zielone światło na rewanż z Gaethje!

Dustin Poirier postanowił w krótki, aczkolwiek bardzo dokładny sposób powiedzieć, jaki ma stosunek do potencjalnego rewanżu z Justinem Gaethje. Zawodnik UFC dał zielone światło na walkę rewanżową, tak więc wydaje się, że od matchmakerów UFC zależy tylko, kiedy i gdzie zobaczymy obu zawodników w klatce.

Walka Dustina z Gaethje byłaby idealna, aby zwycięzca mógł zawalczyć o pas z Islamem Makhachevem. Dlatego też, obie strony powinny być zainteresowane tym, aby zmierzyć się w oktagonie. Na ten moment jesteśmy pewni tego, że jedna ze stron jest gotowa do walki, ponieważ Dustin za pomocą swoich mediów społecznościowych potwierdził, że jest gotów na takie wyzwanie.

Co z kolei na to sam Gaethje? Wydaje się, że sam zawodnik nie ma dużego pola manewru, jeśli chodzi o swoich rywali. Dodatkowo, Dustin Poirier i tak stanąłby na jego drodze po pas, dlatego bardzo możliwe, że sam Gaethje będzie chciał również doprowadzić do tego zestawienia, aby szybciej zmierzyć się z Makhachevem, jeśli oczywiście wygra swój potencjalny pojedynek z Poirierem.

Czytaj również:  Marcin Tybura gotów zastąpić Jona Jonesa na UFC 285!