Dostaliśmy trailer do walki Tomasz Sarara vs. Errol Zimmerman!

Pomimo sporych różnic kursowych, walka Tomasz Sarara vs. Errol Zimmerman wydaje się być jedną z ciekawszych wojen, które szykują się nam już w ten weekend, w klatce KSW. Podczas gali KSW 81 dojdzie do bardzo mocnego zestawieni w kategorii ciężkiej, z udziałem Polaka, Tomasza Sarrary. Zapraszamy!

KSW postanowił opublikować dziś szeroki trailer, który przedstawia obu zawodników. O ile Tomasz Sarrara dał się już poznać w klatce KSW z bardzo dobrej strony, dając nam piękne walki, do samego końca, o tyle Errol Zimmerman może być postacią, która nie jest dobrze znana wszystkim fanom KSW.

Warto jednak przytoczyć, że Errol Zimmerman w tamtym roku dał świetną walkę z Marcinem Różalskim, którego finalnie pokonał w klatce KSW. Errol Zimmerman jest bardzo mocnym zawodnikiem i różni go jedynie jeden rok, od 37 letniego Tomasza Sarrary.

Kursy na Tomasza Sarrarę są bardzo niskie. Niemniej jednak, Polak powraca po przegranej z Arkadiuszem Wrzoskiem i będzie w pełni zdeterminowany do tego, aby wygrać z holendrem.

Poniżej zapowiedź ich walki:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot chce walki z Chandlerem!