Don Kasjo wyjawił, co z PRIME MMA w wypadku słabej sprzedaży biletów!

Najbliższa edycja gali PRIME MMA już w tą sobotę. Fani freak fightów będą mogli oglądać piątą galę, właśnie pod tym szyldem. Na ten moment nie wiadomo, jak duże zainteresowanie może wygenerować karta walk, która została ustanowiona na ten dzień. Co więcej, dziennikarze już dopytują co z PRIME MMA, jeśli wydarzenie nie skupi wokół siebie zadowalającej liczby fanów. Don Kasjo postanowił odpowiedzieć na swój sposób!

PRIME MMA to gala, wokół której nie tak dawno, było bardzo dużo kontrowersji i pytań, związanych między innymi, z płynnością finansową federacji. Kiedy gala została przełożona pod względem terminów, pytań narastało. Dziś jednak wiemy, że kolejne wydarzenie pod szyldem PRIME MMA jest przed nami i już w tym tygodniu, będziemy mogli cieszyć się nowymi walkami freak fighterów.

W ostatnim wywiadzie Szalonego Reporteda, Don Kasjo został zapytany o to, co stanie się z PRIME MMA, jeśli gala nie zepnie się pod względem finansowym. Czy to oznacza koniec PRIME MMA?

Don Kasjo bez większych problemów odpowiedział, że nie będzie to koniec federacji PRIME. Co więcej, Don Kasjo dodał, że bez względu na federacje, jeśli nie zepnie się ona finansowo, może to oznaczać jej koniec. Łącznie z takimi federacjami jak FAME, czy nawet KSW.

Dodatkowo, Don Kasjo wyraża spokój odnośnie tego, czy federacja PRIME poradzi sobie w tym tygodniu. Według niego, karta jest zachęcająca i spełni oczekiwania widzów.

Czytaj również:  Godlewska i Skolim zabrali głos w sprawie wypłat w PRIME!