Don Kasjo startuje w Mistrzostwach Polski Seniorów!

W Toruniu odbywają się XCIV Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w boksie olimpijskim. Popularny freak fighter Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński stwierdził, że to dla niego dobra okazja do sprawdzenia formy. Co dokładnie wiemy o jego starcie? Poniżej garść najważniejszych informacji!

Kasjusz Życiński ma jak do tej pory na swoim koncie ponad siedemdziesiąt walk w amatorskim boskie. Zawodnik stawał na podium Pucharu Polski, czy wygrywał turnieje rangi Grand Prix Polskiego Związku Bokserskiego. Nie obeszło się też bez mniejszych sukcesów na arenie międzynarodowej. W 2013 roku Kasjusz Życiński debiutował w Mistrzostwach Polski Seniorów. W ćwierćfinałowym starciu zatrzymał go Marek Matyja, który odnosi sukcesy w zawodowej karierze. Niewątpliwie jednym z większych sukcesów w karierze Kasjusza Życińskiego jest dołączenie do kadry narodowej.

Widać, że Kasjusz Życiński nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i co nieraz słyszymy o jego kolejnych występach. Teraz zawodnik zawalczy w Toruniu podczas Mistrzostw Polski Seniorów w boksie olimpijskim w kategorii +92kg. Jak mu pójdzie? Czy uda mu się odnotować zwycięstwo? Jak obstawiacie?

Czytaj również:  Marcin Wójcik został zakontraktowany w KSW!