Don Kasjo ma ostry dym z Rafonixem!

Dzisiejszy dzień mija pod znakiem dramy między Don Kasjo a Rafonixem. Chłopaki od samego rana wymieniają na swoich instagramach stories, które mają na celu wyjaśnienie sprawy. Wydaje się jednak, że z każdą kolejną „storką”, sytuacja zaczyna jeszcze bardziej eskalować.

Ci, którzy nie znają Rafonixa, powinni wrócić aż do pierwszej gali FAME MMA i do pamiętnego widowiska, czyli głównej walki, którą stoczył Rafonix z Danielem Magicalem. Pierwszy występ w klatce Rafonix zaliczył bardzo pozytywnie, zgarniając uznanie wielu fanów, a nawet wrogów. Pomimo tego iż nie była to najpiękniejsza i najdłuższa walka, Rafonix bardzo szybko i pewnie rozprawił się ze swoim oponentem.

Kolejne walki niestety już nie tak udane…

Mijały kolejne gale FAME, na których Rafonix czynnie brał udział. Niestety, jego pojedynki zaczęły okazywać się przegrane, natomiast w międzyczasie, Rafonix otrzymał zakaz wizerunkowy na platformie YouTube co spowodowało tym, że gala FAME również zaczęła obawiać się o swój kanał. Jak twierdzi wielu insiderów, podobno Hype MMA miało być platformą testową do tego, aby sprawdzić czy Rafonix może nadal działać przy współpracy z innymi kanałami, bez banów dla osób, które z nim współpracują.

Faktycznie, gala Hype MMA odbyła się z jego krótkim udziałem (pokonał go Hejter i to w zaledwie 7 sekund), natomiast przedsięwzięcie samo w sobie nie odpowiedziało do końca, czy Rafonix może występować przy współpracy z innymi kanałami, czy też nie.

Kłótnia Rafonixa i Dona Kasjo

Jak okazuje się z dzisiejszych relacji instagramowych, zarówno Don Kasjo jak i Rafonix rozmawiali w ostatnim czasie o możliwości zakontraktowania go w PRIME. Co więcej, kontrakt miał opiewać na 3 walki, o czym poinformował sam Rafonix. Niestety, kością niezgody okazała się zbyt niska kwota. Rafonix żądał kwoty 400 tysięcy złotych, natomiast PRIME według jego doniesień, oferowało mu tylko połowę tej kwoty.

Na wszsystkie filmy z Instagrama postanowił odpowiedzieć sam Don Kasjo, który w bardzo złych słowach wypowiedział się o Rafonixie. Według niego, Rafonix powinien zachować wszystkie elementy rozmów dla siebie, o co sam prosił Kasjusza. Kiedy Rafonix złamał sam tą deklarację, rozwścieczył Don Kasjo, który teraz w ostrych słowach wypowiada się na jego temat…

Czytaj również:  Jake Paul zawalczy z Andersonem Silvą!