Don Kasjo chce walczyć z Tomaszem Adamkiem!

Wczorajszy program „Zadyma”, który miał miejsce na polskiej platformie YouTube dał możliwość zadawania pytań zawodnikom, który już 1-go lipca, zawalczą podczas gali PRIME 5. Jednym z uczestników tego programu był Don Kasjo, do którego była kierowana cała masa pytań. Jedno z nich, dotyczyło możliwości walki z Tomaszem Adamkiem. Zobaczcie sami, co Don Kasjo myśli na ten temat. Zapraszamy!

Don Kasjo jest otwarty praktycznie na każdy pojedynek, choć ostatnio jedynym wyjątkiem od reguły okazał się Artur Bińkowski, z którym Don Kasjo ma dobre relacje i z tego powodu, nie chciałby z nim występować w ringu. Niemniej jednak, w Polsce jest o wiele więcej bokserów, którzy mogliby mierzyć się z Don Kasjo.

Jednym z nich, jest bez wątpienia Tomasz Adamek, który przez wiele lat, reprezentował nasz kraj, na światowych ringach bokserskich. Don Kasjo został wczoraj zapytany o możliwość walki z Tomaszem Adamkiem i ku zaskoczeniu wszystkich, freak fighter jest gotowy do walki z byłym mistrzem bokserskim.

Don Kasjo dodał nawet, że mógłby być idealnym rywalem na jego pożegnalną walkę, która byłaby o wiele ciekawsza od zagranicznych bokserów, którzy byliby łatwymi przeciwnikami dla Tomasza Adamka.

Don Kasjo dodał, że Mateusz Borek ma do niego numer telefonu i jeśli Tomasz Adamek chciałby mocnej, medialnej walki, jest do jego dyspozycji. Freak Fighter zaznaczył także, że Tomasz Adamek ma o wiele większe umiejętności od niego, jednak jego atutem będzie wiek i wytrwałość.

Czytaj również:  Według Najmana, Tomasz Adamek rozmawiał z High League!