Don Diego o potencjalnej walce z Arkadiuszem Wrzoskiem!

W wywiadzie udzielonym na dzień przed rozpoczęciem gali GROMDA 13, Don Diego został zapytany o to, czy zawalczyłby z prawdziwym profesjonalistą, jakim jest Arkadiusz Wrzosek. Wypowiedź zawodnika GROMDA i freak fightów może zaskakiwać. Jesteście cieakwi, jak zapatruje się na taki pojedynek Don Diego? Sprawdźcie sami!

Trzeba przyznać, że walka Don Diego z Arkadiuszem Wrzoskiem mogłaby okazać się sporym hitem. Zarówno jeden, jak i drugi zawodnik mają to do siebie, że walczą do końca i dają z siebie maksimum, jeśli chodzi o swoje pojedynki. Skutkiem tego, Don Diego został w ostatnim wywiadzie zapytany o to, czy widzi szansę, na taką walkę. Odpowiedź Don Diego była w miarę oczywista.

Zawodnik GROMDY stwierdził, że jest to bardzo dobry pomysł na walkę, w której nawet widzi swoje potencjalne szanse. Wszystko z uwagi na to, że zarówno on, jak i Arkadiusz Wrzosek, to kickboxerzy, którzy znają się na robocie i wiedzą, jak odpowiednio zadawać ciosy, w tej płaszczyźnie.

Dodatkowo, Don Diego zauważył, że sam Arkadiusz Wrzosek nie jest wirtuozem parteru, dlatego ich walka toczyłaby się w stójce, tak jak lubi właśnie Don Diego.

Problemem może być jednak miejsce, ponieważ KSW bez wątpienia, nie dopuści Arkadiusza Wrzoska do żadnej gali freak fightowej, z kolei KSW na ten moment nie widzi miejsca także dla zawodników, którzy biorą udział we freak fightach, na swojej gali.

Pełen wywiad z Don Diego poniżej:

Czytaj również:  Mirosław Okniński postawił warunek, aby dopuścić do 2 walki Ferrariego!