Don Diego chce rewanżu z Denisem Załęckim!

Temat rewanżowej walki między Denisem Załęckim a Mateuszem Kubiszynem powstał tuż po walce, która odbyła się w ramach specjalnego wydarzenia na High League 3, które musiało odbyć się w specjalnym miejscu, kilka dni po gali. Rewanżu mocno chciał sam Denis Załęcki, który oferował walkę na innych zasadach. Dziś Mateusz Kubiszyn bardzo chętnie podejmie rękawice z Bad Boyem, jednak na wyznaczonych zasadach. Co to za zasady? Sprawdźcie sami!

Don Diego postanowił wyjść z propozycją rewanżu do Denisa Załęckiego. Jednak pomysł jest dość kontrowersyjny, ponieważ zakłada on, że w razie przegranej Denisa Załęckiego, ma on zniknąć ze świata freak fightów. Oczywiście Don Diego uważa, że jeśli przegra tą walkę, to on usunie się ze świata freak fightów, aby był to honorowy pojedynek. Jednak po chwili namysłu Don Diego stwierdza, że raczej są nikłe szanse, na taki pojedynek.

Trzeba przyznać, że aktualnie postać Denisa Załęckiego jest i tak troszeczkę odsunięta od mediów. Wszystko za sprawą nagonki mediów i ludzi, którzy chcą permanentnego usunięcia środowisk kibicowskich i kryminogennych, ze świata freaków. W ostatnim czasie powstało sporo materiałów na ten temat, w tym jeden dość spory, na temat samego Denisa Załęckiego. Skutkiem tego, organizatorzy gal postanowili przeczekać ten czas i chwilowo odsunąć osoby, które miały przeszłość związaną z kryminałem, bądź które kreują swój wizerunek, przenosząc mowę czy zasady znane w kryminale, do świata codzinnego…

Czytaj również:  Michał Oleksiejczuk z kolejnym rywalem w UFC!