Diablo jednak za rok w FAME?

W najnowszym wywiadzie FanSportu, Arkadiusz Tańcula uchylił nieco rąbka tajemnicy na temat Krzysztofa Diablo Włodarczyka, który nie wystąpi na najbliższej gali FAME. Według wiedzy i informacji które przekazuje Arkadiusz Tańcula, możliwe będzie drugie podejście federacji FAME, do postaci Krzysztofa Diablo Włodarczyka. Sprawdźcie sami!

Jak twierdzi Arkadiusz Tańcula, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk jest związany pewnym kontraktem, który według jego wiedzy, niedługo ma zostać zakończony. Skutkiem tego, federacja FAME mogłaby spokojnie ruszyć ponownie, po pięściarza.

Rodzi się jednak pytanie, jak do tematu podejdzie sam zawodnik i FAME. O ile kontrakt Diablo może kończyć się nawet po walce, którą odbędzie rzekomo jeszcze w tym roku, nikt nie ma pewności co do dalszych ruchów samego zawodnika. Krzysztof Diablo Włodarczyk w pewnym stopniu pokazuje swój profesjonalizm, nie wchodząc w żadne dywagacje, trenując i czekając na to, co przyniesie przyszłość. Bardzo możliwe, że sam pięściarz wybrałby FAME z uwagi na możliwości kontraktowe tej federacji, lecz jeśli podpisze kolejny kontrakt, zapewne jego przygoda z FAME skończy się na ostatnich materiałach promocyjnych.

Nie wiadomo także, jak federacja FAME podchodzi do samego zawodnika. Trzeba przyznać, że przez ostatnie wydarzenia, FAME lekko straciło na swoim wizerunku, skutkiem czego może nie chcieć podejmować już żadnej współpracy z Krzysztofem Diablo Włodarczykiem.

Poniżej wywiad z Arkiem Tańculą:

Czytaj również:  Dzieje się! Szpilka zawalczy z Pudzianowskim na KSW!