Deontay Wilder mocno w stronę Francisa Ngannou!

Francis Ngannou jest aktualnie wolnym zawodnikiem i bardzo chętnie widzi swoją przyszłość w boksie. Były mistrz kategorii ciężkiej UFC widzi swoje miejsce w boksie, w którym chciałby stoczyć walki z najlepszymi. Dlatego też, długo nie musieliśmy czekać, aby ktoś zainteresował się jego propozycją. Deontay Wilder jest pierwszą osobą, która publicznie odpowiedziała byłemu zawodnikowi UFC i zaoferowała się do walki. Sprawdźcie sami!

Francis Ngannou nie próżnuje i bardzo szybko chce znaleźć zawodnika w nowej płaszczyźnie. Widać bowiem, że walki z najbardziej głośnymi nazwiskami w boksie, sprzedają się ostatnio bardzo dobrze. Taką drogę obrał więc Francis Ngannou, który tym razem, chce podbić świat boksu, walcząc z najlepszymi, w tej dyscyplinie.

Pierwszą osobą, która zareagowała na wpis Kameruńczyka jest Deontay Wilder. Jedno z największych nazwisk w świecie boksu zapytało przez swoje media społecznościowe Ngannou, czy ten faktycznie chce takiego pojedynku w boksie.

Dodatkowo, Deontay Wilder wypowiedział się szerzej na temat pojedynku w boksie z Ngannou dla Trill Boxing Talk odpowiadając, że pięściarz sam myślał o takim pojedynku. Pięściarz widzi taki pojedynek, podzielony na dwie walki, na które od razu byłaby podpisana umowa.

Deontay Wilder poszedł nawet o krok dalej i stwierdził, że jeśli Francis Ngannou przyjdzie do jego sportu, ten w drugiej walce zgodzi się na jego sport. Skutkiem tego, mielibyśmy zupełnie inne walki, z tymi samymi, uznanymi nazwiskami. Biorąc pod uwagę te okoliczności, oferta wydaje się być bardzo atrakcyjna i zapewne mielibyśmy okazję ujrzeć trylogię.

Czytaj również:  Mateusz Gamrot o swojej porażce z Dariushem