Denis Załęcki znów ostro na temat Labrygi!

Denis Załęcki, który w ostatnim czasie pokazał bardzo słabą formę fizyczną, postanowił nadrabiać w kwestii słownej. Skutkiem tego, postanowił on skomentować ostatnie wydarzenia, które dzieją się wokół Denisa Załęckiego. Przypomnijmy, że w zeszły weekend, Denis Załęcki został przyłapany w towarzystwie kobiety transpłciowej. Skutkiem tego, Denis Załęcki nie omieszkał wbić kilka szpil, w swojego potencjalnego przeciwnika. Sprawdźcie sami!

Co prawda Denis Labryga już odniósł się do wszystkich rewelacji, które ostatnio można było śledzić w mediach. Jednak według Denisa Załęckiego, Labryga siedzi cicho, ponieważ nie jest to jedyna kwestia, która może go pogrążyć w oczach kibiców i federacji.

Jak stwierdził Denis Załęcki, nie chce on w tym momencie atakować swojego potencjalnego oponenta, ponieważ ten jest już wystarczająco mocno pogrążony. Dodatkowo, Denis Załęcki dodał, że z uwagi na to, co ostatnio działo się z Labrygą, nie zamierza dać mu walki w MMA, co ma być aluzją, co do preferencji seksualnych Labrygi.

Na samym końcu Denis Załęcki dodał, że jego oponenci sami się „wyjaśniają”, tak więc on po prostu posiedzi i poczeka, na dalszy rozwój wydarzeń.

Czytaj również:  Popek wypowiedział się na temat federacji PRIME!