Denis Załęcki zakończył współpracę z Mirkiem Oknińskim!

Jak poinformował wczoraj Denis Załęcki podczas Rundek Extra, nie współpracuje już z Mirosławem Oknińskim. Jakie były powody ich rozstania? Jak można się spodziewać, poszło o nastawienie Mirosława Oknińskiego do władz. Denis Załęcki miał rozmowę z bliżej nieustalonymi osobami, które odwiodły go od współpracy ze słynnym trenerem MMA.

Współpraca Mirosława Oknińskiego z Denisem Załęckim już dawno była dość mocno komentowana zarówno w środowisku ulicznym, jak i wśród osób związanych z freak fightami. Wytykano Denisowi Załęckiemu niesłowność w kwestii osób, których nie darzy on szacunkiem. Wszakże sam Mirek Okniński mówił, że u niego szkolą się między innymi policjanci czy inne służby publiczne, co w środowisku ulicznym było oceniane negatywnie.

We wczorajszym programie Rundki Extra padło pytanie odnośnie współpracy jednego z najbardziej charyzmatycznych i rozpoznawalnych trenerów, z Denisem Załęckim. Sam zainteresowany szybko skwitował, że od samego początku dostawał on różne informacje o trenerze Oknińskim, jednak do walki z Arturem Szpilką pracowali razem, pomimo tych kwestii. Jednak już po walce, miał on rozmowę z bliżej nieustalonymi osobami, które sprawiły, że Denis Załęcki podjął decyzje o zerwaniu współpracy z trenerem Mirosławem Oknińskim.

Poniżej źródło informacji od samego Denisa:

Czytaj również:  Znamy całą rozpiskę gali FEN 44!