Denis Załęcki chce nadal walczyć z najlepszymi!

Pomimo ostatnich problemów, Denis Załęcki myśli o swoim powrocie do freak fightów i nadal chce walczyć z najlepszymi. Warto przypomnieć, że Denis Załęcki jest aktualnie podczas rehabilitacji, związanej z kontuzją swojej nogi. Freak fighter zapowiada jednak, że nadal chce walczyć z najlepszymi i interesują go tylko mocne nazwiska, które będą mierzyć się z nim w klatce. Czy jednak Denis od razu dostanie tak dobrych przeciwników? Tutaj zdania potrafią być mieszane.

Po ostatnich walkach z Arturem Szpilką i Pawłem Tyburskim, Denis Załęcki zyskał status zawodnika, który jest wątpliwej jakości. Sam jednak mocno wierzy w swoje umiejętności, o czym poinformował w ostatnim wywiadzie, udzielonym dla portalu mma.pl

Denis Załęcki chce powrócić do klatki w jak najlepszym stylu i mierzyć się z najmocniejszymi rywalami, którzy będą chcieli skrzyżować z nim rękawice. Oczywiście zawodnik nie myśli o szybkim powrocie, ponieważ na ten moment nie ma tzw. „zielonego światła” od swoich lekarzy. Kwestia kolejnych pojedynków jest więc na dzień dzisiejszy, jedynie sferą marzeń dla Denisa Załęckiego.

Jedno jest pewne. Denis Załęcki nie chce walczyć z byle kim, lecz z najmocniejszymi zawodnikami, jakimi będzie dysponować federacja, w której występuje. Co więcej, Denis Załęcki chce od razu najmocniejszego zawodnika, nie widzi miejsca na walkę z kimś, kto ma być tylko elementem nabijania jego rekordu.

Cały wywiad znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Daniel Omielańczuk chce walki z Denisem Załęckim!