Denis Labryga ukarany przez Clout MMA!

Denis Labryga narozrabiał podczas konferencji promującej galę Clout MMA 3: Santa Clout. Teraz organizacja postanowiła wystosować odpowiednie kroki w kierunku zawodnika i go ukarać za atak na Natana Marconia.

Natan Marcoń prowokował Denisa Labrygę, ale ten też nie stronił od werbalnych uszczypliwości. Nie byłoby problemu, gdyby faktycznie Labryga na tym poprzestał, zwłaszcza że freak fighterzy żyją z ostrych starć słownych. Jednak coś w nim pękło i poszedł o krok dalej, rozbijając kulę ortopedyczną na plecach Natana Marconia, gdy ten był trzymany przez ochroniarzy. Szczęście w nieszczęściu, że całe zajście nie miało żadnych poważnych skutków i Marconiowi nic nie jest.

Jednak nie powinno nikogo dziwić, że organizacja Clout MMA postanowiła zareagować na to zajście. W mediach społecznościowych Clout MMA pojawiło się oświadczenie, z którego jasno wynika, że federacja potępia takie zachowanie. Co więcej, Clout MMA zdecydowała o nałożeniu kary na Denisa Labrygę i to dość surową. Zawodnikowi odtrącą bowiem aż pięćdziesiąt procent wynagrodzenia za walkę. Jak myślicie, da mu to do myślenia? Może inni zawodnicy też pomyślą, zanim posuną się do podobnych zachowań?

Czytaj również:  Arkadiusz Wrzosek ujawnia kulisy odejścia trenera Szyszki, z Uniq Fight Club!