Denis Labryga o ewentualnej walce z Natanem Marconiem!

Potencjalna walka Denisa Labrygi z Natanem Marconiem stoi pod wielkim znakiem zapytania. Freak fighterzy od kilku dni wymieniają się mocnymi zdaniami, za pomocą swoich social mediów. Oczywiście prym wiedzie Natań Marcoń, który znany jest ze swojego, ciętego języka. Z kolei Denis Labryga chętnie zmierzyłby się z Natanem Marconiem i jak nadal podtrzymuje, zawalczyłby z nim, mając do dyspozycji tylko jedną rękę.

Warto jednak od razu wspomnieć, że o taki pojedynek będzie bardzo ciężko. Obaj freak fighterzy są podpisani w różnych federacjach, co zaburza możliwość spełnienia dla widzów tak gorącej walki. W tym wypadku, jedna z federacji musiałaby ustąpić i wypożyczyć swojego zawodnika, bądź jednemu z nich musiałby się skończyć kontrakt i musiałoby dojść do transferu zawodnika, między federacjami. Na dzień dzisiejszy nie zapowiada się jednak ani na jedno, ani na drugie. Obaj wiodą mocny prym w swoich rodzimych federacjach.

W ostatnim wywiadzie dla FanSportu, Denis Labryga wyznał, że to Natan Marcoń rzucił warunki do walki, między nim a Labrygą. Denis Labryga przyznał także, że aktualnie waży około 115 kilogramów, przy czym Natan Marcoń zaledwie około 100 kilogramów. Skutkiem tego, Denis może używać jednej, lewej ręki. Jak sam twierdzi, wystarczy kilka kombinacji, takich jak sierp, podbródek, prosty i po sprawie. Jak sam stwierdził obawia się bowiem, gdyby miał do dyspozycji swoją prawą rękę w tym pojedynku.

Cały wywiad z Denisem Labrygą dostępny jest poniżej:

Czytaj również:  Dziś 1 konferencja przed galą FAME 17!