Denis Labryga komentuje formę Załęckiego!

We wczorajszym programie  Clout MMA „Roast”, wziął udział miedzy innymi Denis Labryga, który w bardzo negatywny sposób wypowiedział się o formie Denisa Załęckiego, który pojawił się na drugiej konferencji, przed Clout MMA 1. Według Denisa Labrygi, aktualna forma Denisa Załęckiego jest wręcz szokująca i mowa tutaj o negatywnym szoku.

Według zawodnika Clout MMA, nie ma wytłumaczenia dla aktualnej formy fizycznej Denisa Załęckiego. Według niego, Załęcki nie może tłumaczyć się kontuzją, ponieważ problemem Denisa Załęckiego są problemy hormonalne (tak uważa Denis Labryga).Denis Labryga uważa, że nie ma możliwości, aby tak szybko złapać tyle masy.

Co więcej freak fighter dodał, że sam wygląd Denisa Załęckiego sprawiał wrażenie, że jest to produkt z zalando.pl, który po prostu, wyszedł aby ktoś go wykupił.

Denis Labryga dodaje, że najlepiej, aby jakiś trener personalny wziął pod swoje skrzydła Denisa Załęckiego i ustalił z nim odpowiedni plan działania. Denis Labryga dodaje także, że jest w ciężkim szoku, jeśli chodzi o aktualną formę swojego kolejnego, potencjalnego przeciwnika.

Poniżej możecie zobaczyć, jak na drugiej konferencji, prezentował się Denis Załęcki:

Czytaj również:  Konferencja UFC 279 anulowana!