Denis Labryga jest gotowy na Stadion Narodowy!

W ostatnim, bardzo szerokim wywiadzie, udzielonym dla Fansportu, Denis Labryga poinformował o swoich odczuciach i planach, związanych z MMA. Jedną z kwestii była jego gotowość, co do walki na PGE Narodowym. Zobacz, co miał do powiedzenia Denis Labryga, szefostwu KSW. Zapraszamy!

Denis Labryga, pomimo bardzo mocnego wejścia do świata freak fightów, nie chce ograniczać się tylko do tego typu działalności. Jego ambicje są zdecydowanie większe, o czym mówił nie tak dawno sam Daniel Omielańczuk, chwaląc jednocześnie umiejętności Labrygi. Dziś jednak zawodnik powiedział wprost, że chce się bić także dla organizacji sportowych, takich jak KSW czy UFC.

Na dzień dzisiejszy Denis Labryga nie jest uwzględniany w planach do walki na stadionie narodowym, choć jak twierdzi sam zawodnik, jest na ławce rezerwowej i może wejść do walki, kiedy ktoś wypadnie z rozpiski KSW. Zawodnik już stwierdził, że jest w przygotowaniach na czerwiec (mowa zapewne o kolejnej gali High League), jednak bez problemu jest w stanie zawalczyć także i na stadionie narodowym, gdy zajdzie taka potrzeba.

Co więcej, zawodnik High League powiedział, że w razie takiej opcji, nie miałby problemu z samym High League, które nie będzie blokowało zawodnika. Skutkiem tego, federacje w razie potrzeby, bardzo łatwo dogadają się, jeśli chodzi o nazwisko Labrygi.

Na dzień dzisiejszy możemy jednak spodziewać się, że Denis Labryga zawalczy na gali High League 7. Zapytany o potencjalnego przeciwnika stwierdził, że na celowniku jest Marek Samociuk, który między innymi dwukrotnie pokonał Izu Ugonoha.

Czytaj również:  Szymon Kołecki o swoim powrocie do walk!