De Fries zawalczy z Pudzianem? A może z Mamedem?

Mamed Khalidov został zapytan o potencjalną walkę z De Friesem, czyli królem kategorii ciężkiej w KSW. Jak wiadomo, Phil De Fries od 2018 roku nie może znaleźć godnego sobie przeciwnika. Próbowało już kilku zawodników KSW i nikt nie jest w stanie przezwyciężyć jego mocy fizycznej. Jak taką walkę widzi jednak Mamed Khalidov?

Pytanie padło przez dziennikarza Sportowych Faktów WP, który w rozmowie z Khalidovem wprost zapytał, czy ten byłby zainteresowany pojedynkiem z aktualnym championem wagi ciężkiej KSW. Sam Phil De Fries jest bowiem zainteresowany ze zwycięzcą jutrzejszej walki, pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Mamedem Khalidovem.

Mamed nie pozostawił jednak wątpliwości co do tego, że byłby w stanie w jakikolwiek sposób zagrozić Brytyjczykowi. Jak sam stwierdził, moc fizyczna Phila jest ogromna, o czym faktycznie, miało okazję przekonać się kilku czołowych zawodników KSW. Skutkiem tego, Mamed Khalidov nie widzi możliwości na taką walkę, przez różnicę gabarytów, a także różnicę siły.

Obstaw dowolnego zwycięzcę w tej walce po kursie x100!

Zawodnik zauważył także, że Phil De Fries jest niezwykle dobrze przygotowany na każdego zawodnika i ma odpowiednie podejście do każdej walki. Doświadczenie które posiada Brytyjczyk, jest z pewnością kluczowe w takim starciu.

Co ciekawe, sam Mariusz Pudzianowski nie garnie się do walki z Philem De Friesem. Zdaje się, że on również docenia możliwości Brytyjczyka i wie, że jego styl walki jest bardzo niewygodny, nawet dla takiego zawodnika jak Mariusz Pudzianowski.

Faktem jest jednak to, że zwycięzca jutrzejszej walki z pewnością będzie zestawiany z Philem na którejś z gal, w 2023 roku.

Czytaj również:  Borys Mańkowski chce wrócić do oktagonu!