De Fries jednak może zawalczyć na narodowym?

Poszukiwanie konkretnego przeciwnika dla Phila De Friesa jest od dawna zmorą dla KSW. Jest jednak w tym temacie światełko w tunelu, które dodatkowo pozwoliłoby na walkę wielkiego nazwiska i jednocześnie mistrza kategorii ciężkiej KSW, na stadionie Narodowym. Jest to więc świetna wiadomość zarówno dla fanów, jak i włodarzy KSW!

Potencjalnym nazwiskiem, które ma rozgrzać polskich fanów MMA jest Fabricio Werduma, któremu właśnie skończył się kontrakt z PFL. Biorąc pod uwagę klasę zawodnika a także jego wymagania finansowe, jest bardzo możliwe, że KSW przynajmniej spróbuje zakontraktować go u siebie.

Sam Brazylijczyk mógłby nie tylko stanąć w szeregi z Philem De Friesem, lecz także i pokonać go. Do tej pory Fabricio Werduma był nazwiskiem dobieranym do zadań niewykonalnych, ponieważ to on po wielu latach pokonał Fedora Emalienko, co stawiałoby go w bardzo dobrej roli do walki z Philem De Friesem. Co ciekawe, Fabricio Werduma rozprawił się z Fedorem w zaledwie 69 sekund, choć tutaj raczej nie ma mowy o podobnym scenariuszu.

Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę także i wiek Brazylijczyka, który już długo nie powalczy w żadnej, poważnej organizacji. Niemniej jednak, jeden pokazowy pojedynek na stadionie narodowym z Philem De Friesem, wydaje się być bardzo ciekawym pomysłem. Oczywiście biorąc pod uwagę, że będzie to walka bez rankingu i bez wagi pasa.

Czytaj również:  Marcin Wrzosek mocno do Don Kasjo!