Dawid Ozdoba nie żyje. Miał 45 lat.

Dzisiejszego poranka dochodzą do nas bardzo złe informacje. Mianowicie Dawid Ozdoba, jedna z pierwszych osób które rozsławiły federację FAME MMA, nie żyje. Trzeba bowiem przyznać, iż pierwsze konferencje jak i walki, Dawid Ozdoba bardzo mocno zaznaczał swoją obecnością. Miał więc on swój nie mały wkład we freak fight, który jeszcze kilka lat temu dopiero raczkował w Polsce.

Warto powrócić do roku 2013, w którym to Dawid Ozdoba pierwszy raz pojawił się w klatce, żeby zawalczyć z Robertem Burneiką. Dawid dotrwał do trzeciej rundy licząc na to, że Robert zmęczy się w pojedynku z nim. Jednak tak się nie stało, ponieważ Dawid unikał walki, przez co po trzecim ostrzeżeniu, Dawid Ozdoba został przegrał swoją walkę przez dyskwalifikację.

Początki w FAME MMA

Nie był to jednak koniec jego przygód we freak fightach. Wręcz przeciwnie, Dawid Ozdoba wrócił do MMA po pięciu latach, zasilając szeregi FAME, która dopiero rozpoczynała swoją działalność. Pojawił się on już na pierwszej gali, na której przegrał on swoją walkę z Dawidem Ambroziakiem. Następnie pojawił się na gali FAME 2, w którym to pojedynku znów poległ, tym razem z Markiem „AdBusterem” Hoffmanem.

Niestety, po tej walce Dawid Ozdoba nie był już taki sam, jak do tej pory. Widać było, że trzy przegrane i brak kolejnych angażów w MMA odbiły na nim sowje piętno. Jego kolejne filmy stawały się coraz bardziej irracjonalne, dlatego Dawid w pewnym momencie postanowił zniknąć na długo z Internetu. Według nieoficjalny informacji, mógł on w tym czasie trafić na leczenie do ośrodka specjalistycznego.

Dawid powrócił jednak do Internetu w 2022 roku. Pojawił się on na konferencji przed galą PRIME 1, gdzie chętnie udzielał kolejnych wywiadów informując, że jest gotowy na powrót do oktagonu.

Czytaj również:  Czy Ołeksandr Usyk jest faworytem w kolejnej walce?

Niestety, plany Dawida zostały pokrzyżowane, albowiem w poniedziałkowy wieczór, 3 października 2022 roku, została upubliczniona informacja na jednym z profili Facebook, że Dawid Ozdoba nie żyje. Na ten moment nie są znane przyczyny zgonu. Domysły internautów padają na jego problemy zdrowotne, które mogły przełożyć się finalnie na jego śmierć.

Dawid Ozdoba miał 45 lat. Pokój jego duszy.