David Zawada zawalczy dla PFL!

Kolejny ciekawy zawodnik pojawił się na karcie walk organizacji PFL, która zaczyna zatrudniać coraz to ciekawsze nazwiska z Europy. Jest to świetna informacja, tym bardziej w momencie, w którym PFL zaczyna sięgać po coraz to większe nazwiska w świecie MMA. Możemy więc z czasem spodziewać się tego, że PFL będzie rosnąć siłę, pod względem medialnym.

David Zawada zawalczy oczywiście w Las Vegas, gdzie już 14 kwietnia, odbędzie się gala PFL. David wystąpi w turnieju, który będzie w kategorii do 77 kilogramów. Jego przeciwnikiem będzie Carlos Leal. 28 latek z Brazylii, ostatni raz mierzył się 13 sierpnia, 2022 roku, podczas gali Professional Fighters League – PFL 8: 2022 Playoffs. Swój pojedynek z Sadibou Sy, decyzją sędziów.

Z koeli David „Sagat” Zawada, jest byłym mistrzem federacji mistrz ISKA MMA National. Swojego czasu walczył także dla KSW, czy UFC. Swoją ostatnią walkę odbył 4 czerwca, 2022 roku, dlatego obaj rywale, powinni być w podobnych warunkach kondycyjnych. Zawada zawalczył podczas gali Oktagon 33, na której pokonał Erhana Kartala.

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak znów zawalczy z Marcinem Najmanem!