Daro Lew odpowiada Jurasowi!

Słowa Jurasa, o których informowaliśmy w dniu dzisiejszym (w tym poście), nie pozostały bez echa. Były zawodnik KSW doczekał się odpowiedzi od samego „Daro Lwa”, który w ostatnim czasie dość dobrze radzi sobie w świecie freak fightów. Daro Lew postanowił skomentować wpis Jurasa w znamienity dla siebie sposób. Nie brakuje więc uszczypliwości w stronę legendy KSW. Sprawdźcie sami!

Juras nie darzy sympatią świata freakowego i nie jest to żadną nowością. Sam zawodnik przyznał, że dostawał wiele propozycji walki we freak fightach, jednak zupełnie nie musi on podnosić takiej rękawicy, ponieważ dobrze radzi sobie w sferze finansowej, w której nie narzeka na swoje zarobki. Dodatkowo, udział we freak fifghtach byłby niezgodny z nim samym, ponieważ nie ceni on w żaden sposób wspomnianych federacji.

Warto przypomnieć, że Juras brał udział w tańcu z gwiazdami, a więc w dziedzinie, o której sam nie miał większego pojęcia. Dlatego też dziwi fakt, iż odbiera on możliwość walki osobom, które nie zajmują się na co dzień sportem, a chcą spróbować swoich sił, w świecie freak fightów.

Do całej sytuacji odniósł się Daro Lew, który postanowił skomentować wpis Jurasa. Daro Lew napisał, że bardzo ceni Jurasa, za jego osiągnięcia sportowe, jednak mówiąc delikatnie, Daro Lew nie zgadza się z podejściem Jurasa do freaków i zawodników, którzy parają się tą dziedziną sportu. Daro Lew zauważył także, że każdy walczy tak, jak potrafi, a Juras nie powinien odbierać nikomu, możliwości zarobku.

Poniżej wpis Daro Lwa:

Czytaj również:  Magomed Ankalaev chce walki z Janem Błachowiczem!