Daro Lew chce walki z Hardkorowym Koksem!

Daro Lew przerywa medialną ciszę i atakuje kolejnego zawodnika mieszanych sztuk walk. Jak zawsze, zawodnik MMA chce wywołać wokół siebie medialną burzę, aktywując kolejne nazwiska. Czy jednak Hardkorowy Koksu byłby zainteresowany takim zestawieniem? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!

Świat medialny Daro Lwa opiera się głównie na atakach konkretnych zawodników, z którymi chce walczyć. Po ostatniej przegranej z Filipkiem, Daro Lew najwyraźniej doszedł do siebie i szuka kolejnego celu, z którym mógłby zmierzyć swoje rękawice. Wybór padł na Hardkorowego Koksa, który nie jest wielkim entuzjastą mieszanych sportów walk, jednak miał okazję już wystąpić w oktagonie.

Co cieakwe, Daro Lew sugeruje, że taki pojedynek mógłby pojawić się już podczas kolejnej gali High League. Jak wiadomo, Dariusz Kazimierczuk, czyli Daro Lew, został ogłoszony oficjalnie, jako zawodnik federacji High League. Oznacza to więc, że jak najbardziej będzie on brany pod uwagę, w kolejnych galach. Co ciekawe, Robert Burneika ostatnią walkę stoczył również, dla federacji High League, dlatego możliwe jest, że kontrakt zawodnika jest dłuższy i czeka on na kolejnego rywala.

Daro Lew byłby idealnym przeciwnikiem dla Hardkorowego Koksa. Jest to walka, która wcale nie musi mieć oczywistego wyniku i może wręcz zaskoczyć, choć zapewne finalnie, wynik będzie taki, jak zawsze.

Poniżej wiadomość Daro Lwa do Hardkorowego Koksa:

Czytaj również:  KSW ranking - Paweł Pawlak przegonił Mameda Khalidova!