Daro Lew chce walki z Bagietą!

Dariusz Kaźmierczuk znany również jako Daro Lew chce walki z Michałem „Bagietą” Gorzelańczykiem. Najprawdopodobniej to efekt tego, że oglądał galę PRIME 6: PREMIUM, gdzie kibice mogli zobaczyć Bagietę wchodzącego do klatki jak Conor McGregor…

Dla przypomnienia Michał „Bagieta” Gorzelańczyk podczas gali PRIME 6: PREMIUM, która odbyła się w Arenie Toruń, w jednej z walk zmierzył się z Tomaszem Olejnikiem. Był to jednak krótki pojedynek, ponieważ Bagieta szybko pokonał przez poddanie swojego rywala. Michał Gorzelańczyk przez cały okres przed walką stylizował się na Conora McGregora. Nawet wchodząc do klatki, naśladował słynny gest Irlandczyka.

Chyba to pobudziło u Dariusza Kaźmierczuka fantazję, ponieważ po wygranej Bagiety na PRIME 6, publicznie rzucił pomysł zestawienia się z nim w kolejnej walce za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak stwierdził byłoby to starcie w stylu Khabib vs Conor McGregor! Czy faktycznie jest szansa na to, by zobaczyć starcie tych dwóch zawodników? Na pewno mogłoby być ciekawe!

Dariusza Kaźmierczuk swoją ostatnią walkę stoczył na gali FAME 19, gdzie zmierzył się z lekkoatletą Piotrem Liskiem. Ten jednak okazał się lepszy i pokonał Daro Lwa przez TKO. Kaźmierczuk jednak nie powiedział ostatniego słowa i widać, że czuje się na siłach, by odnosić kolejne sukcesy zawodowe w mieszanych sztukach walki. Może nawet o tym świadczyć jego ostatnia wygrana na dwóch walkach, gdzie pokonał Natana “Pierzastego” Marconia i Ludwiczka.

Czytaj również:  Czy zobaczymy Marcina Różalskiego we freakach? Jest odpowiedź!