Daniel Rutkowski zmierzy się Adamem Soldaevem na XTB KSW Colosseum 2!

Jeszcze wczoraj, Daniel Rutkowski informował w swoich social mediach o tym, że przedłużył on kontrakt z KSW. Nie minął dzień i już wiemy, z kim słynny „Rutek” zawalczy w najbliższym czasie. Jego najbliższym przeciwnikiem będzie Adam Soldaev, z którym skrzyżuje swoje rękawice, podczas gali XTB KSW Colosseum 2!

Jest to całkiem dobre zastawienie, ponieważ będzie to walka na szczycie wagi piórkowej, która jest niezwykle interesująca i niesie za sobą bardzo mocne nazwiska. Należy przypomnieć, że sam Daniel Rutkowski był pretendentem do tego tytułu i aktualnie jest on numerem 2, w swojej kategorii.

Z koeli Adam Soldaev jest z młodego pokolenia MMA i prezentuje zupełnie nową jakość i podejście do technicznego aspektu mieszanych sztuk walk. Aktualnie znajduje się on na szóstym miejscu, w rankingu wagi piórkowej. Jednak jego aktualna dyspozycja i fenomenalna technika daje przeświadczenie, że wyższe miejsca są tylko kwestią czasu, w wypadku tego zawodnika.

Daniel Rutkowski jest jednak twardym zawodnikiem, wywodzącym się ze starej szkoły walk. Jego chęć i wola do walki sprawia, że wiek nie jest wielkim problemem dla tego zawodnika, aby wygrywać kolejne starcia. Dlatego też, owe zestawienie z pewnością rozpali wyobraźnię wszystkich fanów MMA!

Czytaj również:  Mateusz Murański wypożyczony na High League!