Daniel Rutkowski mocno na temat decyzji KSW!

W ostatnim wywiadzie dla programu „Oktagon Live”, Daniel Rutkowski postanowił wypowiedzieć się mocno, na temat decyzji KSW. Zawodnik czuje się odtrącony przez największą federację mieszanych sztuk walk w Polsce. O co dokładnie poszło? Już tłumaczymy!

Chodzi o aktualną sytuację kontraktową Daniela Rutkowskiego. Jak okazuje się bowiem, „Rutek” pozostaje aktualnie bez kontraktu i trwają negocjacje między zawodnikiem a federacją. Muszą jednak one iść dość słabo, ponieważ Daniel Rutkowski podczas programu Live zaznaczył, że posiada także inne oferty, z czołowych organizacji z różnych stron świata. Wydaje się więc, że KSW musiało zaoferować zawodnikowi dość słabe warunki, na nowej umowie.

Daniel Rutkowski ubolewa także nad rankingiem KSW, który pomimo prowadzenia, wcale nie jest miarodajny i pozwala walczyć zawodnikom z 3 i 4 miejsca o pas tymczasowy. Według niego, sytuacja nie dotyczy tylko jego kategorii, lecz także pozostałych kategorii, które KSW nominuje rankingiem. Zawodnik doszedł więc do wniosku, że ranking KSW nie musi być ważny, skoro czołowe postacie nie dostają walk o regularny pas, lecz zawodnicy z dalszych sfer rankingu.

Dodatkowo, zawodnik bardzo mocno wypowiedział się na temat swojej sytuacji, związanej z walkami freakowymi. Dodał on, że aktualny brak walk może być cichą karą od KSW, co już zdarzało mu się usłyszeć w kuluarach. Zawodnik twardo jednak powiedział, że gale freakowe nie umywają się do tego, co oferuje KSW. Co więcej, pozwolił sobie na określenie, że w freakach biją się „zwykli pajace”, czym z pewnością nie zdobył sympatii kibiców walk freakowych.

Poniżej cały program Oktagon Live z wczoraj:

Czytaj również:  Skandal na gali MB Boxing Night 14!