Daniel Omielańczuk zniesmaczony po konferencji przed Clout MMA 2!

Gala Clout MMA zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę, będziemy świadkami wydarzenia rozrywkowego, pod nazwą Clout MMA 2. Wczorajsza konferencja z pewnością „oddała”, pod względem kontrowersji. Nie wszyscy jednak byli zadowoleni z tego, co widzieli na miejscu. Jednym z niezadowolonych okazał się Daniel Omielańczuk, który swoje niezadowolenie wykazał po samej konferencji. Sprawdźcie sami!

Faktycznie, wczorajsza konferencja przed Clout MMA 2 przejdzie do jednej, z najbardziej kontrowersyjnych, w świecie polskiego freak fightu. Wszystko przez poziom absurdu i kontrowersji, który miał miejsce w każdym z paneli, które widzowie mogli oglądać wczoraj, za pomocą platformy YouTube.

Jednym z najbardziej zniesmaczonych okazał się Daniel Omielańczuk, czyli jeden z dwóch zawodników sobotniego main eventu. Według Daniela Omielańczuka, wiele sytuacji z drugiej konferencji jest niepotrzebnych.

Danielowi Omielańczukowi nie spodobało się to, w jakiej sytuacji był stawiany Denis Labryga, jego kolega z maty. Trzeba przypomnieć bowiem, że podczas wczorajszej konferencji, prowadzący przypominali różne sytuacje z udziałem Denisa Labrygi i Denisa Załęckiego, z przeszłości.

Na sam koniec Daniel Omielańczuk dodał, że sam dał się ponieść podczas pierwszej konferencji przed Clout MMA 2 i nie jest dumny ze swojego zachowania. Dlatego też, jego wczorajsza postawa była bierna wobec Denisa Załęckiego, aby pokazać swoją prawdziwą klasę zawodnika.

Czytaj również:  Daniel Omielańczuk - żywa legenda KSW!