Daniel Omielańczuk wbija szpilkę w Denisa Załęckiego!

Daniel Omielańczuk cały czas żywi urazę do Denisa Załęckiego. Skutkiem tego, nie marnuje okazji, w których może atakować swojego przyszłego przeciwnika. Tym razem również oberwało się Denisowi Załęckiemu, który w ostatnim czasie skupił się na robieniu wagi i formy przed pojedynkiem, ogłoszonym na ostatniej konferencji Clout MMA!

Denis Załęcki stoczy upragnioną walkę z Danielem Omielańczukiem. Zanim jednak dojdzie do pojedynku obu zawodników, trwać będzie medialna wojna pomiędzy nimi. Daniel Omielańczuk jest osobą, która postanowiła również wejść do świata freak fightów z przytupem i nie szczędzi sobie okazji do tego, aby wbijać szpilki w swojego przyszłego oponenta. Skutkiem tego, w ostatnim wywiadzie padło kilka niewybrednych słów na Denisa Załęckiego.

Jak stwierdził Daniel Omielańczuk, Denis Załęcki to osoba, której nie da się szanować. Wszystko ze względu na to, że on sam nie szanuje nikogo wokół. Skutkiem tego, Denis Załęcki również nie zasługuje na szacunek ze strony innych zawodników.

Oprócz tego, Daniel Omielańczuk przyznaje, że Denis Załęcki powiedział za dużo, tak więc nie ma mowy o przebaczeniu i zapomnieniu tego, co zrobił do tej pory.

Daniel Omielańczuk odniósł się także do ksywy „Bad Boy”, którą nosi Denis Załęcki. W jego opinii, ktoś zrobił Denisowi Załęckiemu krzywdę, dając mu taki przydomek. Dodatkowo, Denis miał źle zrozumieć znaczenie swojej ksywki, przez co zachowuje się źle, w stosunku do ludzi.

Dodatkowo, Danielowi Omielańczukowi nie podoba się, że Denis Załęcki często atakuje rodziny swoich rywali. W jego opinii, jest ot oznaka słabej psychiki Załęckiego.

Czytaj również:  Don Kasjo gotów zawalczyć z Denisem Załęckim!