Daniel Omielańczuk ostro o walce Załęcki – Szpilka!

Daniel Omielańczuk jest zawodnikiem wagi ciężkiej w federacji KSW. W jednym z ostatnich wywiadów został poproszony o wypowiedź na temat ostatniej walki Artura Szpilki i Denisa Załęckiego. Co ciekawego miał do powiedzenia zawodnik KSW? Sprawdźcie sami!

Warto przypomnieć, że jeden z bardziej wyczekiwanych pojedynków typu freak fight nie spełnił oczekiwań kibiców. Artur Szpilka został wypożyczony z KSW do High League, aby dać świetną walkę. Jego przeciwnikiem był znany „Bad Boy”, który zawalczył z nim podczas gali High Leauge 4.

O samej walce bardzo trudno coś napisać, ponieważ trwała ona ledwo ponad 40 sekund. Denis Załęcki wyszedł do niej z kontuzją, o której mówił otwarcie w mediach. Wydawało się więc oczywistym to, że walka nie potrwa długo, co potem wypomnieli sami kibice.

Ciekawą teorię na ten temat opowiada Daniel Omielańczuk, który dla jednego z branżowych serwisów związanych z mma stwierdził, że Denis Załęcki po prostu udawał swoją kontuzję.

Warto dodać, że Daniel Omielańczuk trenuje od lat w tym samym klubie co Artur Szpilka. Jak stwierdził kiedyś sam Daniel – „Świat sportu, to jest wąskie grono. Ludzie się znają, wiedzą co po czym jest i co jest dlaczego.”. Wydaje się, że jest to więc punkt zaczepny, który może odpowiedzieć na kilka kluczowych pytań odnośnie walki Denisa i Artura na gali High League 4.

Czytaj również:  Khamzat Chimaev jest gotów stanąć do walki z Alexem Pereirą!