Dana White zabiera głos po wygranej Kowalkiewicz!

Wygrana Karoliny Kowalkiewicz przyniosła w naszym kraju bardzo dużo radości. Fani UFC z pewnością cieszą się i doceniają samą Karolinę Kowalkiewicz, która wykazała się w swoim ostatnim pojedynku, bardzo dobrą postawą. Co ciekawe, sama Karolina Kowalkiewicz została doceniona przez sternika UFC, czyli Danę White’a, który postanowił pochlebnie wypowiedzieć się na temat zawodniczki. Sprawdźcie, co miał do powiedzenia włodarz największej federacji sportów walk!

Dana White wprost powiedział, że walka Karoliny Kowalkiewicz była niesamowita. Sternik UFC dodaje także, że Karolina Kowalkiewicz jest świetną osobą. Skutkiem tego, on sam bardzo cieszy się, że 37 letnia Polka powróciła znów do oktagonu UFC, wygrywając swoją kolejną walkę.

Dana White nadmienił, że nie zna planów Karoliny Kowalkiewicz i trudno jest mu określić, jak długo jeszcze chce walczyć Polka. Dodatkowo, Dana White zaznacza wiek Karoliny Kowalkiewicz, który nie jest już najmniejszy, jeśli chodzi o sporty walk. Jednak sam sternik bardzo cieszy się z jej aktualnej formy i postawy w oktagonie. Jest również zadowolony z tego, że Polka odnosi sukcesy, w jego federacji.

Słowa te mogą bardzo cieszyć ponieważ zapowiada się, że Karolina Kowalkiewicz może pójść w rankingu wagi słomkowej mocno do góry, otwierając sobie drogę do bardzo prestiżowych walk, w najbliższym czasie.

Czytaj również:  Tomasz Narkun zawalczy na gali Seaside BattleS Szczecin!