Dana White skomentował formę Covingtona na UFC 296!

Szef największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie, skomentował formę Colbyego Covingtona na minionej gali UFC 296. Najwyraźniej Dana White nie był zadowolony z jego dyspozycji tego dnia!

Dla przypomnienia, Colby Covington wystąpił w main evencie gali UFC 296, która miała miejsce w miniony weekend w Las Vegas. Stawka pojedynku była wysoka, ponieważ toczyła się o pas mistrzowski wagi półśredniej. Przeciwnikiem Amerykanina był aktualny mistrz tej dywizji wagowej – Leon Edwards. Colby Covington na pewno nie może zaliczyć ten występ do udanych, zwłaszcza że walczył bardzo słabo i był zdominowany przez rywala. Nic więc dziwnego, że przegrał zdecydowanie na punkty. Takiego wyniku można było się spodziewać.

Do tej walki, a zwłaszcza do formy Covingtona, którą zaprezentował fanom na UFC 296, odniósł się szef Ultimate Fighting Championship. Po słowach największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie można wywnioskować, że nie był zachwycony jego dyspozycją. Jak stwierdził Cavington tego wieczoru wyglądał wolno i staro. To może niektórych zdziwić, zwłaszcza że wcześniej brał udział w wielkich walkach i dawał z siebie wszystko. Tym razem tego zabrakło.

Zdaniem Dany White może też być już za późno, by 36-letni zawodnik ponownie wskoczył na poziom mistrzowski, zwłaszcza że wyglądał powolnie, nie radził sobie z szybkością i zapasami. W sporcie nie można czekać na to, co się wydarzy. Zgadzacie się z nim?

Czytaj również:  Dana White na temat Jake'a Paula!