Dana White przekłada start Power Slap League!

Jak można było się spodziewać, Power Slap League będzie musiało zostać przełożone. Oczywiście oficjalny powód jest inny, lecz można domniemać, że współwłaściciel, Dana White chce, aby opadł kurz po wydarzeniach z sylwestrowej nocy, podczas której doszło do wielkiej kontrowersji z jego udziałem w roli głównej.

Pomimo faktu, iż żadni partnerzy medialni Dana White’a nie wydali żadnych ogłoszeń wobec karygodnego zachowania swojego wspólnika, bardzo szybko okazało się, że stacja TBS usunęła ze swojej ramówki premierę gali Power Slap League. Przypominamy, że wydarzenie miało się odbyć już niedługo, ponieważ pierwotna data do 11 stycznia, 2023 roku.

Jak donosi samo ESPN, wszyscy zainteresowani zdecydowali się przesunąć premierę Power Slap League o tydzień. Tym razem, premiera Power Slap League planowana jest na 18 stycznia. W kuluarach mówi się nawet, iż było rozważane całkowite zakończenie współpracy z samym Daną Whitem. W międzyczasie, głos zabrał sam zainteresowany, czyli Dana White, który postanowił publicznie przeprosić i zanegować swoje zachowanie.

Czytaj również:  Magomed Ankalaev przeprasza po swoim oświadczeniu!