Dana White otrzymał prezent o wartości pół miliona dolarów!

Dana White to szef Ultimate Fighting Championship, największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Poza sukcesami w pracy dobrze mu się też wiedzie w życiu prywatnym, a prezent, który otrzymał od znajomych, robi wrażenie. Okazuje się, że jego wartość to pół miliona dolarów! Co dokładnie dostał i od kogo?

Osobami, które obdarowały szefa Ultimate Fighting Championship tak wartościowym podarunkiem są SteveWillDoIt i Taylor Lewan, czyli osoby zajmujące się uprawianiem hazardu. Całe zdarzenie miało miejsce w Las Vegas, a dokładniej mówiąc w Red Rock Casino. To właśnie tam znajomi Dana Whita wygrali pół miliona dolarów i wręczyli mu je. Jak wspomniał szef największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie, jego koledzy zaczęli od dziesięciu tysięcy dolarów i wyruszyli w misję, by wygrać dla niego pół miliona. Udało im się.

Ciekawostką może być też fakt, że to nie pierwszy raz kiedy panowie wymieniają się bardzo drogimi prezentami. W grudniu 2021 roku szef Ultimate Fighting Championship otrzymał od mężczyzn nowego Maybacha o wartości trzystu tysięcy dolarów. Sam też nie pozostał dłużny, ponieważ zaledwie kilka miesięcy później, bo już w lipcu 2022 roku podarował Kyle’owi Forgeardowi dwieście pięćdziesiąt tysięcy dolarów w gotówce.

Oczywiście tak drogie upominki nie umknęły społeczeństwu. Dana White został skrytykowany za pławienie się w luksusie. Nie przejął się jednak tym za mocno, a krytykom wyjaśnił, że może robić ze swoimi pieniędzmi, co mu się podoba, zwłaszcza że robi to w granicach obowiązującego prawa. Popieracie jego zachowanie? A może jednak nie?

Czytaj również:  Dana White o swoim błędzie, wobec UFC!