Dana White na temat Jake’a Paula!

Drogi Jake’a Paula i Dany White’a nie krzyżują się, pomimo wielu wspólnych wątków sportowych, związanych ze sportami uderzanymi. Skutkiem tego, coraz więcej osób dywaguje nad tym, czy Dana White nie ma problemu z Jakem Paulem. Tym bardziej w momencie, w którym to Jake Paul wyśmiewał niejednokrotnie gwiazdy UFC, w tym Conora McGregora. Skutkiem tego, Dana White został wprost zapytany o to, jakie ma zdanie na temat Jake’a Paula. Sprawdźcie sami!

Warto przypomnieć, że Jake Paul nie jest zwolennikiem Dany White’a, o czym wielokrotnie wspominał publicznie. Według niego, Dana White daje słabe stawki swoim zawodnikom, a nawet został przez niego nazwany złodziejem, który wypłaca bardzo słabe stawki. Co więcej, Jake Paul związał się z PFL po to, aby konkurować w świecie sportów uderzanych, między innymi z UFC. Wydaje się jednak, że biznes łączy ludzi, ponieważ Dana White postanowił zapomnieć wszystkie złe słowa zawodnikowi, który do swojej federacji wciągnął byłą gwiazdę UFC, czyli Francisa Ngannou.

W ostatnim wywiadzie, Dana White przyznał, że Jake Paul jest młodą osobą, dlatego też, bardzo często wypowiada dużo słów, które mają na celu zwrócenie na niego uwagi. Dana White zwraca uwagę na to, że Jake Paul po prostu robi swoje, tak więc wypowiada słowa, które można znaleźć potem w sieci, na pierwszych stronach.

Dana White postanowił wypowiedzieć się także na temat Logana Paula, który zajmuje się WWE. Według Dany White’a, brat Jake’a jest świetny. Wszystko dlatego, że świetnie radzi sobie w biznesie, czego dowodem jest jego współpraca z KSI, która co roku, staje się coraz bardziej owocna i medialna.

Warto przypomnieć, że właśnie dziś, Logan Paul i KSI ogłosili współpracę swojej marki PRIME, z Bayernem Monachium!

Czytaj również:  Conor McGregor opowiedział się za jedną ze stron bójki!