Dana White komentuje walkę Błachowicza!

Walka Jana Błachowicza z Alexem Pereirą obiegła świat sportowy bardzo szybko. Głos w jej sprawie zabrał sam Dana White, który nie kryje swojego zadowolenia, właśnie tym zestwieniem. Według włodarza UFC, jest to świetna walka dwóch zawodników, którzy stoją na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu, możemy liczyć na wielkie emocje w klatce!

Sam prezydent marki UFC postanowił odnieść się w wywiadzie do tego zestawienia. Według niego, zawodnicy są świetnymi artystami w świecie nokautów, dzięki czemu możemy liczyć na wielkie widowisko, podczas samej walki. Dana White zaznaczył także, że Jan Błachowicz jest byłym mistrzem wagi średniej, z kolei Alex Pereira dopiero pierwszy raz zawalczy w tej kategorii wiekowej.

Oczywiście Dana White postanowił się pokusić o to, jak widzi cały pojedynek i przyszłość obu zawodników. Według niego, walka w tej kategorii będzie pierwszą, ale nie ostatnią, jeśli chodzi o Pereirę. W jego ocenie Alex jest potworem pomimo tego, jakie zmiany wagowe musi zastosować, aby móc walczyć właśnie w tej kategorii.

Dana White zakłada, że walka i jej przebieg mogą być dużym zaskoczeniem dla całego świata mieszanych sztuk walk!

Czytaj również:  Dana White o swoim błędzie, wobec UFC!