Dana White i jego kolejne problemy!

Jeszcze wczoraj wydawało się, że Dana White skutecznie wybrnął z problemów, które spowodowane było jego incydentem sylwestrowym. Jak jednak okazuje się, pomimo ogłoszenia oficjalnej daty nowej gali Power Slap, szef UFC mierzy się z kolejnymi naciskami, tym razem ze strony samych polityków!

Jak widać, Dana White okazał się łakomym kąskiem dla polityków, którzy postanowili wykorzystać jego postać do tego, aby poprawić swoje sondaże i wyniki. Szefem UFC zainteresował się California Legislative Women’s Caucus (CLWC), czyli grupa odpowiedzialna za bezpieczeństwo kobiet, właśnie w Californi. Sama grupa postanowiła wystosować list otwarty do dyrektora generalnego, w którym wprost chcą, aby Dana White opuścił firmę.

Firma Endeavor może stanąć więc pod wizerunkową ścianą, ponieważ jeśli Dana White będzie dalej na świeczniku medialnym, gala Power Slap może przynieść zdecydowanie mniejsze dochody od tych, które wcześniej prognozowano. Na dzień dzisiejszy nie poznaliśmy jeszcze zdania firmy, ani nie otrzymaliśmy komentarza na ten temat. Można się jednak spodziewać, że jeśli naciski nie ustaną, firma Endeavor będzie zmuszona nie tylko odpowiedzieć, lecz także wystosować odpowiednie kroki, wobec właściciela UFC.

Sprawa powinna rozwinąć się jeszcze w tym tygodniu, ponieważ już za tydzień rusza Power Slap i wszystkim wokół tego projektu zapewne zależy nad tym, aby szybko doprowadzić do końca sprawy z szefem UFC.

Czytaj również:  Dariusz Michalczewski chciał pobić Cristiano Ronaldo? Jerzy Dudek wyjaśnia!