Dan Hooker chce walki z Mateuszem Gamrotem

W  jednym z ostatnich wywiadów, Dan Hooker przyznał, że chętnie zawalczyłby z Mateuszem Gamrotem. Nic dziwnego, ponieważ Mateusz Gamrot aktualnie zajmuje 6 miejsce w rankingu UFC wagi lekkiej. Dla Hookera byłaby to więc idealna opcja na wybicie się i pozyskanie miejsca Mateusza Gamrota. Jednak dla Polaka, taka walka z pewnością nie będzie interesująca.

Mateusz Gamrot jest napędzony dwoma wygranymi w wadze lekkiej UFC. Co więcej, Polak wierzy w swoje umiejętności i chciałby walczyć z czołówką wagi lekkiej. Problem w tym, że na ten moment brak konkretnego oponenta, który chciałby zawalczyć z samym Mateuszem Gamrotem. Swoją gotowość zaoferował Dan Hooker, który zajmuje aktualnie 8 miejsce w tej samej wadze. Skutkiem tego, dla Mateusza Gamrota będzie to z pewnością walka, która nie ma większego sensu.

Dan Hooker został już wyzwany przez Bobby’ego Greena, jednak Hooker niezbyt jest zainteresowany takim pojedynkiem. Oczywiście, według niego taka walka jest możliwa do zrealizowania, jednak o wiele bardziej wolałby walkę z wyżej notowanym Mateuszem Gamrotem.

W ocenie Hookera, Green nie jest wielkim wyzwaniem w klatce. Z kolei Mateusz Gamrot już tak. Jak ocenia Dan Hooker, Mateusz Gamrot wymaga zdecydowanie większej ilości cierpliwości i dokładności podczas walki w klatce. Jednak Dan Hooker wierzy, że pokonałby Mateusza Gamrota, co dałoby mu niezłą trampolinę, w rankingu wagi lekkiej.

Na ten moment Dan Hook przyznał, że pyta o Mateusza Gamrota i możliwość walki z nim. Jednak jeśli Mateusz Gamrot nie przyjmie wyzwania, Bobby Green jest jego wyborem, ponieważ z nim także Dan Hooker zgodzi się na walkę. Na samym końcu Dan Hooker zaczepił Mateusza Gamrota i przyznał, że jeśli ten nie chce walczyć, on nie zamierza siedzieć i czekać, robiąc to samo, co Mateusz Gamrot.

Czytaj również:  Walka wieczoru PRIME MMA SHOW 4 zapowiedziana!