Dan Hardy bardzo mocno na temat szefa UFC!

Dana White musi przyjmować wiele, jeśli chodzi o swoje ruchy i medialność. Bardzo często podpada on zawodnikom i różnego rodzaju komentatorom branży sportowej i MMA. Tym razem, oberwało mu się od Dana Hardy’ego, który jest jednym z największym krytyków organizacji UFC po tym, jak został zwolniony ze swoich usług komentatorskich.

Najnowszy wywiad, który dał Dan Hardy dla MMAFighting.com jest pełen złośliwości, które skierowane są do szefa UFC. Dodatkowo, Dan Hardy zaczął negować galę Power Slap, która polega na kontrolowanych uderzeniach w twarz bezbronnych przeciwników.

Jeśli chodzi o najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi, których dopuścił się Dan Hardy to jedną z nich jest bez wątpienia nazwanie Dany White’a osobą taką jak Wladimir Putin. Jest to bezprecedensowe porównanie, które już teraz obiegło cały świat sportowy.

Przypomnijmy, że Dan Hardy nie jest powiązany już z UFC, od 2021 roku. Ich współpraca została również zerwana w bardzo nerwowych okolicznościach, ponieważ Dana White zasugerował wtedy, że Dan Hardy zachował się nagannie wobec jednej z kobiet, które pracują w firmie UFC.

Teraz Dan Hardy przytacza, że to według niego UFC jest gnijącym jabłkiem od środka. Dodatkowo, według niego dochodzi do ujawniania coraz to większej ilości brudów.

Czytaj również:  Mateusz Murański na odwyku?