Damian Janikowski wypowiedział się o Denisie Załęckim!

Damian Janikowski postanowił zabrać głos na temat Denisa Załęckiego, który na ostatniej konferencji przed High League 5, zaznaczył swoją obecność podczas panelu, na którym był między innymi Kubiszyn i Janikowski. Jakie odczucia ma były medalista olimpijski na temat Denisa Załęckiego? Sprawdźcie sami!

Damian Janikowski po swoim występie na pierwszej konferencji High League dostał serię pytań, które między innymi, odnosiły się do Denisa Załęckiego. Jak stwierdził Damian, według niego, Denis Załęcki to nie sportowiec, a po prostu „uliczny zabijaka”, bądź szerzej znany „kibol”. Oznacza to, że Damian Janikowski na dzień dzisiejszy nie przewiduje możliwości walki z Denisem Załęckim, ponieważ nie uznaje go za sportowca.

Inaczej jest w wypadku Don Diego, wobec którego Damian Janikowski ma wiele pochwał, co do jego przeszłości sportowej. Damian zauważył bowiem, że Don Diego był zwycięzcą Gromdy, miał sukcesy w kicboxingu, a także startował w boksie olimpijskim, co śmiało stawia go w roli sportowca, który podobnie jak Damian Janikowski, wybrał po prostu freak fight.

Damian Janikowski został także zapytany o ewentualną przegraną

Według niego, sytuacja jego a Marcina Wrzoska jest zgoła inna. Tam sytuacja była od razu dopowiedziana w takiej formie, że panowie umówili się na konkretne ustalenia, jeśli Marcin przegra swoją walkę. Jako, że tak się stało, słowo musiało się rzec. Jednak w wypadku Damiana Janikowskiego nie ma takiej umowy słownej, choć Damian doskonale wie, że ewentualna przegrana może stawiać go w złych negocjacjach dalszych warunków z KSW.

Cały wywiad dostępny jest poniżej:

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak zawalczy jednak z Boxdelem?