Damian Janikowski na High League 5!

Takiej wieści nie spodziewał się dosłownie nikt! Niespodziewanie, Damian Janikowski został ogłoszony na gali High League 5. Zawodnik KSW stoczy swój pierwszy pojedynek freak fight w Łodzi!

Gala High League 5 odbędzie się 10 grudnia w Łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorzy już teraz odsłaniają swoje karty i chcą, aby ich wydarzenie było jak najbardziej elektryzujące. Już teraz wiemy, że możemy na gali HL5 spodziewać się samych super nazwisk. Jednak udział Damiana Janikowskiego jest zdecydowanie, największą bombą tej gali!

Damian Janikowski oficjalnie ogłoszony na galę High League 5!

Brązowy medalista olimpijski i profesjonalny zawodnik, zdecydował się na udział w gali freak fight. Faktycznie, jego kariera w największej Polskiej federacji MMA nie potoczyła się tak dobrze, jak Damian Janikowski chciałby. W ramach KSW stoczył on 7 walk, z czego aż 5 z nich przegrał. Ostatnia walka z Tomem Breeserem miała ustawić Damiana Janikowskiego na nowe tory w KSW. Niestety, ale gala KSW 74 również nie poszła po myśli polskiego zawodnika. Damian Janikowski doprowadził bowiem do sytuacji, w której to dał argument sędziemu do przerwania jego walki. Skutkiem tego, Damian Janikowski przegrał swój kolejny pojedynek w ramach walk w KSW.

Biorąc pod uwagę ten fakt oraz to, że Damian Janikowski jest gotów na większą ilość starć w KSW, które niestety, ale na jego niechlubny rekord musi odkładać zawodnika na bok, mogło sprawić, że Damian Janikowski szybko podjął dobrą decyzję dla swojej kariery w sportach uderzanych. High League wydaje się być jedynym miejscem, które na dzień dzisiejszy jest idealne do tego, aby odbudować zawodnika tej klasy, oraz aby zbudować mu nowy rekord, a także dać mu niezbędne doświadczenie w klatce.

Co wiemy o walce?

Przeciwnikiem Damiana Janikowskiego będzie słynny już „Don Diego”. Jest to walka z kategorii tych najbardziej utytułowanych, ponieważ „Don Diego” na dzień dzisiejszy może pochwalić się najlepszą formą, oraz bardzo dobrym rekordem, budowanym w High League oraz w organizacji GROMDA.

Czytaj również:  Wrzosek przerywa milczenie!

Oficjalne potwierdzenie poniżej: