Damian Janikowski mocno na temat Jana Błachowicza!

Ostatni wywiad Damiana Janikowskiego dla Fansportu okazał się bardzo mocną bombą medialną. Wszystko przez to, jak Damian Janikowski ocenił Jana Błachowicza, którego wizerunek w mediach jest bardzo krystaliczny. Według Damiana Janikowskiego tak nie jest, ponieważ zawodnik UFC ma wiele za uszami. Bardzo szybko zdementował to także Juras, który jak wiadomo, jest cały czas, bardzo blisko Jana Błachowicza.

O co poszło dokładnie? Według Damiana Janikowskiego, kiedy Jan Błachowicz zaczął zarabiać duże pieniądze, zmienił się jako człowiek. W dużej mierze poszło także o poprzedniego trenera Jana Błachowicza, czyli o trenera Jocza. Według Damiana Janikowskiego, Jan Błachowicz przestał się odzywać do trenera i nie wyciągnął do niego pierwszy ręki. Dodatkowo Jan Błachowicz wiedział, że trener Jocz od niego odchodzi (w mediach podana była informacja, w której to Jan Błachowicz był zaskoczony decyzją swojego trenera).

Do całej sytuacji i wspomnianego wywiadu bardzo szybko w mediach społecznościowych odniósł się Juras, który jest blisko Jana Błachowicza. Według byłego reprezentanta KSW, Damian Janikowski kłamie mówiąc, że Jana Błachowicza zmieniły pieniądze. Dodatkowo, Juras twierdzi, że Damian Janikowski kłamie także w kwestii tego, że Jan Błachowicz wiedział o odejściu trenera Jocza, od Jana Błachowicza. Natomiast Juras przyznał rację w kwestii tego, że trener Jocz miał bardzo duży wpływ na to, gdzie dziś jest Jan Błachowicz.

Czy sytuacja rozwinie się dalej? Trudno powiedzieć, ponieważ Damian Janikowski do teraz nie odniósł się do słów Jurasa, które widoczne są na jego mediach społecznościowych. Bardzo możliwe, że zawodnicy postanowili wyjaśnić to między sobą, poza kamerami medialnymi.

Czytaj również:  Doczekaliśmy się! Jan Błachowicz zawalczy z Alexem Pereirą!