Damian Janikowski komentuje kartę walk na KSW Colosseum 2!

Damianowi Janikowskiemu od jakiegoś czasu nie jest już po drodze z KSW, w którym zawodnik nie odniósł tak wielkich sukcesów, jak zakładali to kibice, włodarze i sam zawodnik. Skutkiem tego, Damian Janikowski komentuje różne wydarzenia, związane z KSW. Tym razem, zawodnik KSW postanowił wypowiedzieć się, co do karty walk, która będzie miała miejsce podczas gali odbywającej się na PGE Narodowym. Jakie uwagi ma profesjonalny zawodnik MMA?

W wywiadzie udzielonym na kanale Youtube FightsportPL słyszymy, że Damian Janikowski oczywiście uznaję kartę walk na KSW Colosseum 2 jako za dobrą. W jego opinii, karta walk mogłaby być jednak nieco lepsza i była ona lepsza chociażby, podczas pierwszego wydarzenia, jakim było KSW Colosseum, w którym sam miał okazję brać udział.

Zawodnik wspomina, że w 2017 roku ta karta była zdecydowanie mocniejsza i zawierała bardziej znanych zawodników, którzy przyciągali wielu kibiców. W tym wydaniu, mamy do czynienia z nowocześniejszą i bardziej młodzieżową kartą walk, w której znajdują się między innymi takie ksywy jak „Gleba”. Damian Janikowski zwraca uwagę co do tego, że takie nazwiska mogą nie przyciągać swojej uwagi.

Rodzi się więc pytanie, czy Damian Janikowski nie ma żalu co do tego, że sam nie dostał angażu w KSW Colosseum 2? Trzeba jednak przyznać, że byłoby to niezwykle trudne, ponieważ Damian Janikowski ma dość przeciętny rekord. Trzeba jednak oddać, że jego nazwisko bez wątpienia zainteresowałoby pewną pulę fanów, którzy przyszliby zobaczyć pojedynek, z jego udziałem.

Czytaj również:  Radosław Paczulski ogłoszony na XTB KSW Colosseum 2!