Czy Michał Pasternak nie dostał pełnej wypłaty za Cave MMA?

W ostatnim wywiadzie dla Fan Sportu, Mirosław Okniński wypowiedział się na temat aktualnych wydarzeń w świecie MMA. Jednym z tematów poruszonych przez trenera, była wypłata Michała Pasternaka, która według trenera Mirosława, nie została wypłacona w całości, za ostatni występ na tej gali.

Mirosław Okniński informuje, że nie bez powodu zajmuje się aktualnie branżą freaków i jej zawodnikami. Przytoczył przykład sportowej gali Cave MMA, która według niego, ma problemy finansowe, ponieważ nie zapłaciła Michałowi Pasternakowi za ostatni występ. Trener jednak powiedział, że w pełni rozumie to, ponieważ sam tworzył swojego czasu gale MMA w Polsce i doskonale wie, jak duże są problemy z płynnością finansową, takich właśnie gal sportowych.

W opinii trenera, wszystko rozbiega się jednak o kontakt z zawodnikami i możliwość mediacji w takiej sprawie. Jak ocenił trener Mirosław Okniński, do Michała Pasternaka nie zgłosił się nikt z rozwiązaniem tej sprawy. Z drugiej strony przytoczył on przykład gali PRIME MMA, która również miała problemy, lecz była w stałym kontakcie z jego synem, Adamem Oknińskim, a także Ewą Piątkowską, która również brała udział w tej gali. Skutkiem tego, trener Mirosław Okniński stwierdził, że w każdej federacji są inne standardy kontaktów z zawodnikami.

Poniżej macie cały wywiad trenera Mirosława Oknińskiego:

Czytaj również:  Nie ma przeciwnika dla Krzysztofa Radzikowskiego!