Czy Damian Janikowski wróci do freak fightów? Jest jego odpowiedź!

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla Fansportu, Damian Janikowski został zapytany o to, czy wróci do Freak Fightów. Jak wiadomo, jego sytuacja w KSW jest dość trudna, ponieważ olimpijczyk wywodzący się z zapasów, niezbyt dobrze odnalazł się w mieszanych sztukach walk. Jego rekord jest bardzo słaby w odniesieniu do oczekiwań samych władz KSW jak i kibiców. Co więc na ten temat myśli sam zawodnik? Sprawdźcie sami!

Damian Janikowski został wprost zapytany o to, czy widzi jeszcze swoje miejsce w federacjach freakowych. Zawodnik KSW stwierdził, że zupełnie nie dąży do tego, aby takie występy w jego najbliższej przyszłości, mogły mieć miejsce. Na dzień dzisiejszy Damian Janikowski czuje się zawodnikiem federacji KSW i to z nią musi toczyć wszelkie rozmowy i układać gameplan, na swoją przyszłość. Wiele zależy od tego, czy również i federacji KSW będzie wystawianie Janikowskiego, w federacjach freakowych.

Dodatkowo, sam Damian Janikowski jest spokojny o federacje freakowe, ponieważ jak sam uważa, ma jeszcze wiele lat w sporcie, które może wykorzystać po to, aby walczyć na galach freakowych. Sam zawodnik uważa, że jeszcze wiele może dać z siebie, pod względem sportowym. Skutkiem tego, na dzień dzisiejszy Damian Janikowski poszukuje wyłącznie wyzwań sportowych, w federacji typowo sportowej.

Na sam koniec, Damian Janikowski nie zamyka sobie drzwi do świata freak fightów, w którym to również mógłby toczyć ciekawe pojedynki sportowe. Tym bardziej w momencie, w którym właśnie w takich federacjach są największe pieniądze.

Czytaj również:  Jalin Turner mocno o Gamrocie przed UFC 285!