Czy Cezary Oleksiejczuk przejdzie do KSW?

Czy jest szansa na to, by kolejny mistrz organizacji FEN przeszedł do Konfrontacji Sztuk Walki? Cezary Oleksiejczuk przy okazji swojej obecności na gali XTB KSW 88 w Radomiu udzielił wywiadu portalowi InTheCage.pl. Co dokładnie powiedział?

W ramach przypomnienia, Cezary Oleksiejczuk to aktualny mistrz wagi półśredniej FEN. Zawodnik ostatnio wspominał, że jego celem sportowym i największą ambicją jest dołączenie do największej organizacji na świecie, czyli do Ultimate Fighting Championship. Dla tej federacji od lat walczy brat Cezarego, Michał Oleksiejczuk.

Młodszy z rodzeństwa, Cezary póki co nie dostał żadnej propozycji ze strony Ultimate Fighting Championship. Jednak to nie sprawia, że zamyka się na współpracę z innymi federacjami. Cezary Oleksiejczuk został złapany przez dziennikarza portalu InTheCage.pl, gdzie odpowiedział m.in. na pytanie o swoją przyszłość. W tej kwestii nie wyklucza on nawiązania współpracy z Konfrontacją Sztuk Walki, zwłaszcza że będąc na backstage’u zauważył, że organizacja dba o zawodników i jest to fajne miejsce. Porównał je nawet do UFC. . Zresztą niedawno zawodnik sam przyznał, że przymierzany był do walki z Adrianem Bartosińskim, z którym ma medialny konflikt. To właśnie on mógł wejść w miejsce Salahdine’a Parnasse’a, który zmierzył się z Bartosem na KSW 89 w Gliwicach o pas wagi półśredniej Konfrontacji Sztuk Walki.

Jak myślicie, gdzie w niedalekiej przyszłości wyląduje Cezary Oleksiejczuk? Czy uda mu się spełnić marzenie o współpracy z amerykańskim gigantem? A może jednak byście go widzieli w Konfrontacji Sztuk Walki?

Czytaj również:  Joanna Jędrzejczyk zawalczy dla KSW?