Cormier widzi walkę McGregor vs. Chandler na UFC 300!

Według Daniela Cormiera, walką wieczoru na  gali UFC 300 powinien być pojedynek McGregor vs. Chandler. Trzeba przyznać, że z pewnością wielu kibiców podziela jego zdanie. Niemniej jednak, przez problemy Conora McGregora będzie trudno o to, aby faktycznie doprowadzić do takiej walki.

Jak zauważa były mistrz UFC, aktualnie federacja nie dysponuje na tyle mocnymi nazwiskami, które byłyby dobre, dla tak okrągłej liczby dla tej gali. Skutkiem tego, bardzo trudno będzie zachęcić widzów do oglądania UFC 300, jeśli na karcie nie będzie tak świetnych nazwisk jak Chandler czy McGregor.

Warto jednak pamiętać, że do gali UFC 300 potrzeba około pół roku czasu. Skutkiem tego, data mniej więcej może pokrywać się z powrotem Conora McGregora do klatki UFC, co może spowodować, że taka walka dojdzie faktycznie do skutku.

Daniel Corner zwraca uwagę także na to, że walka wieczoru dla Chandlera byłaby niezwykle symboliczna. Zawodnik Bellatoru miałby bowiem szansę na to, aby stanąć w walce wieczoru okrągłej gali UFC 300.

Na ten moment musimy jednak wszyscy w cierpliwość. Warto pamiętać, że federacja UFC z pewnością walczy o to, aby dopiąć najlepsze nazwiska, na swoją jubileuszową galę. Skutkiem tego, pozostaje zaufać ich predykcjom!

Czytaj również:  Eventim zablokował wydarzenie High League 7!