Conor McGregor został oskarżony przez kobietę!

Conor McGregor to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie MMA. Mierzy się on co chwila z nowymi skandalami, które niestety, ale w zdecydowanej większości, są generowane przez niego samego. McGregor jest bowiem znany z prawdziwego życia imprezowego, które miesza z aktywnym udziałem na salach treningowych. Jego imprezy niejednokrotnie kończyły się wielkimi skandalami, które z czasem przycichały. Jednak wszystko ma swój koniec i tym razem, McGregor może liczyć się z dużymi konsekwencjami. Sprawdźcie sami!

Oskarżenie o którym mowa w dzisiejszym artykule, tyczy się napaści na tle seksualnym, do której miałoby dojść podczas jednego z finałowych meczów NBA. Mowa tutaj dokładniej o spotkaniu Miami Heat z Denver Nuggets. Jest to spotkanie, które miało miejsce nie tak dawno i podczas którego Conor McGregor pojawił się na środku parkietu i uderzył jedną z maskotek, a dokładniej maskotkę drużyny z Florydy.

O całej sprawie poinformował serwis TMZ, który ma praktycznie zawsze, informacje z pierwszej ręki. Informacja pochodzi bezpośrednio od adwokata ofiary. Wspomniany adwokat działa bardzo stanowczo, ponieważ przesłał pisma także do samego zawodnika UFC, do federacji NBA, a także bezpośrednio do klubu Miami Heat.

Ustalenia dziennikarzy mówią, że to ochrona miała oddzielić kobietę od grupy przyjaciół, po czym kobieta została zabrana do męskiej toalety, gdzie czekał na nią sam McGregor. Według ustaleń, Irlandczyk miał ją agresywnie całować, wpychając swój język, do jej ust. W relacji mowa jest także o seksie oralnym i seksie klasycznym. Niemniej jednak, kobiecie udało się wyswobodzić, z rąk domniemanego oprawcy.

Na dzień dzisiejszy, adwokaci samego zawodnika UFC mówią stanowczo o tym, że wspomniane doniesienia nie są prawdziwe, a także że sam zawodnik UFC nie da się zastraszyć. Wiadomo także, że odpowiednie organy badają sprawę, która miała mieć miejsce 11 czerwca, 2023 roku.

Czytaj również:  Pudzianowski już trenuje w WCA!