Conor McGregor znów w centrum uwagi!

Conor McGregor to nieszablonowa postać nie tylko ze względu na swój styl walki w ringach, lecz także z uwagi na swoje zachowanie poza oktagonem. Dziś skupimy się na tej drugiej części, ponieważ Conor McGregor znów dopuścił do sytuacji, przez którą jest na językach światowych mediów. O co chodzi? O tym w dalszej części naszego artykułu!

Irlandczyk nigdy nie sprawiał, aby mogło być obok niego nudno. Wręcz przeciwnie. Skandaliczne wypowiedzi i zachowania to chleb powszedni, byłego zawodnika UFC. Jak widać, nie inaczej będzie w 2023 roku, na którego to początku, zawodnik już dopuścił się nie lada kontrowersji.

Całą sprawę z udziałem Irlandczyka opisuje Majorca Daily Bulletin, która powołuje się na zeznania kobiety, która była obecna podczas urodzinowej imprezy McGregora, w sekcji VIP.

Jak relacjonuje kobieta, były mistrz UFC w pewnym momencie wpadł w szał podczas imprezy. Według samej zainteresowanej, zawodnik dopuścił się kopnięcia ją w brzuch, a także uderzenia i gróźb.

Według poszkodowanej, zachowanie zawodnika zmieniało się w ciągu kilku chwil. McGregor miał wyglądać, jakby coś go opętało. Kobieta od razu stwierdziła, że musi opuścić jacht, ponieważ ten może ją zabić. Według kobiety, McGregor to osoba, z którą miała wielu wspólnych znajomych, a także mieszkali razem na jednej ulicy. Dlatego trudno jej było zrozumieć i dopuścić do siebie sytuację, że taki człowiek, może zachowywać się w ten sposób.

Według informacji, kobieta po ataku McGregora wyskoczyła z jachtu i chciała podpłynąć do brzegu wyspy Formentera. Jednak z pomocą ruszyły inne osoby, które były uczestnikami rejsu i które przetransportowały ją bezpiecznie na ląd.

Kobieta zamierza złożyć oficjalny pozew przeciwko McGregorowi.

Czytaj również:  Szpila zamierza atakować kontuzjowaną nogę Denisa!