Conor McGregor wyzwał Nate’a Diaza!

Conor McGregor coraz częściej w mediach społecznościowych rozważa na temat swojego powrotu. Co więcej, zaczepia on już także zawodników, którzy mogliby podjąć się walki z nim. Ostatnim zawodnikiem, które postanowił zaczepić McGregor jest Nate Diaz. Czy zawodnik odpowie na zaczepki Irlandczyka?

Tym razem, Conor McGregor wpadł na bardzo ciekawy pomysł. Jako iż Dana White otworzył nową federację walk na tzw. „liście”, Conor zaproponował, aby jego walka z Natem Diazem odbyła się właśnie w taki sposób.

Jak stwierdził sam McGregor, walki na tzw. „liście”, zaczynają podobać mu się coraz bardziej. Skutkiem tego, byłby on zainteresowany nei tylko oglądaniem takiego pojedynku, lecz także i wzięcia w nim udziału.

Co ciekawe, wpis był dość energiczny i prowokujący, dlatego pytanie czy Conor McGregor pisał do na żarty, czy faktycznie chciałby wystąpić w tej formule z Natem Diazem. Nie wiadomo także, czy wpis był generowany na trzeźwo, czy pod wpływem alkoholu…

Dodajmy do tego, że Nate Diaz cieszy się bardzo mocną siłą ciosu. Dlatego też, kiedy na rynku pojawiła się federacja Power Slap League, był ona naturalnie przymierzany przez wszystkich entuzjastów walk, na takich zasadach. Trudno jednak dziś mówić o jakiejkolwiek, realnej szansie, na tego typu pojedynek.

Czytaj również:  Kiedy i z kim zawalczy Gamrot na UFC?